UKS POLONIA BYDGOSZCZ - strona oficjalna

TKP Tuchola Tucholanka Tuchola
Gwiazda Sypniewo Chemik Bydgoszcz
Tarpan Mrocza 0:4 Grom Więcbork

Zwycięstwo w meczu na szczycie!

• autor: Trener_Przemek, 2014-06-14 21:07

Polonia Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 1:0 (1:0)

Bramka: samobójcza po dograniu Norberta Kobylińskiego

Zagrali: Johny, Norbi, Rafi, Miłosz, Marcin, Mikołaj, Emil, Kanar, Klawisz, Kapi, Muzin, Bartek.

Względem ostatniego wygranego meczu z BKS na jesieni w pierwszym składzie brakowało 5 osób. W dużej mierze to pokłosie kontuzji, chorób, czy choćby w przypadku Dominika wyjazdu na wycieczkę. W dniu dzisiejszym mieliśmy do dyspozycji 12 zawodników. Jak się później okazało dwunastu wspaniałych! Od początku nastroje były bojowe, w końcu na ten mecz czekaliśmy pół roku! Na boisku nie dało się odczuć, by kogoś brakowało - rewelacyjnie spisał się zespół i każdy indywidualnie.

Od początku spotkania zespoły pokazywały, że przyjechały wygrać. Szybkie akcje prowadzone były z jednej i drugiej strony. Kwestią czasu było kiedy padnie bramka, ale świetnie spisywali się bramkarze i obrońcy. Pierwsza i jedyna bramka padła po ładnej akcji, która rozpoczęła się na prawym skrzydle, a po kilku podaniach zakończyła wejściem lewego obrońcy, w dniu dzisiejszym Norbiego. Akcja jak z książki!

W drugiej połowie BKS dążył do wyrównania, lecz wydaje się, że to my mieliśmy przewagę. Wynik nie uległ zmianie do końca, Wielkie brawa należą się naszym zawodnikom, ale i gościom za stworzenie świetnego widowiska na bardzo wysokim poziomie. Na meczu nie było żadnej przypadkowej akcji, a budowanie ataku wymagało dużych umiejętności od wszystkich zawodników. Niestety za poziomem spotkania nie nadążał sędzia. Przykro o tym mówić, ale Panowie Sędziowie w rozgrywkach młodzieżowych przychodzą nie znając podstawowych przepisów gry w piłkę nożną.

Mało prawdopodobne jest, by w najbliższej kolejce punkty stracił BKS, więc sprawa mistrzostwa wydaję się rozstrzygnięta, jednak my możemy być zadowoleni, bo w tym półroczu prezentujemy się bardzo dobrze, Widać postęp, który wynika z pracy wykonanej na treningach! Brawo!

Już jutro ruszamy na turniej mocno obsadzony turniej do Niemcza. Zbiórka 9:30 koło Lidla. Zagramy z Niemczem, Białymi Błotami, Koronowem, Solcem Kujawskim i ponownie z BKS.

Relacja zdjęciowa zostanie uzupełniona najszybciej jak się da ;)

nowa-galeria-5641042.jpg nowa-galeria-5641043.jpg nowa-galeria-5641044.jpg

Autor: Treść:pozostało znaków:

Polonia - Victoria Koronowo 5:1
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowszy film

Obóz Gozdawa 3